Mevlana unları NURTAŞ TARIM SANAYİ TİC. AŞ. Mamülüdür..           Ürünlerimiz dünya standartlarında olup ülkemizin en kaliteli buğdaylarından üretilmektedir.                                        Mevlana unları NURTAŞ TARIM SANAYİ TİC. AŞ. Mamülüdür..           Ürünlerimiz dünya standartlarında olup ülkemizin en kaliteli buğdaylarından üretilmektedir.

Ana Sayfa
Üretim
Ürünler
Firma
Belgeler
Bölge Müd.
Laboratuvar
Linkler
Faydalı Bilgiler
İnsan Kaynakları
İletişim


      
      
     NURTAŞ TARIM
      SANAYİ TİC AŞ.  

  Konya asfaltı 2.km.   Cihanbeyli/KONYA 
  TEL::0332 673 42 93

  FAX:0332 673 42 98

 

 

Firma Profili

NURTAŞ Tarım Sanayi A.Ş
. olarak 1993 yılında Konya' da buydağ unu üretimi ile faaliyet göstermeye başladık. Un sektöründe 16 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız her geçen gün daha iyiyi sunmakta ve önceki yaptığı hizmetlerden aldığı övgülerle gelecekte daha büyük övgüleri hak etmeyi amaçlamaktadır.

NURTAŞ Tarım Sanayi A.Ş. bugüne kadar gerçekleştirdiği hizmetleriyle un sektöründe belli bir kariyere sahip olmuş ve alanında sürekli yükselişte olan bir grafik çizmiştir.

NURTAŞ Tarım Sanayi A.Ş. olarak fabrikamızın bütün üniteleri değirmen makineleri endüstrisinde dünya lideri olan kuruluşlar tarafından üretilen en son teknoloji ürünü makine ve ekipmanla donatılmıştır.Size kalite ve hizmet açısından daha yakın olmak için bizi seçen müşterilerimize gelişen teknolojinin getirdiği kolaylıklardan faydalanma imkanı sunmayı amaçlayarak bu internet sitesini aktif hale getirmiştir.                                                                                                                                    copyright © Nurtaş AŞ.2009                                                                                   desing by MF